Stel zelf uw eigen Diamant Sabatier Riyouri messenset samen. U kunt de gewenste messen, messenblok of slijpsteen toevoegen. U kunt bijvoorbeeld kiezen uit een basisset met een koksmes, broodmes en officemes of een santoku, broodmes en officemes.
Vanaf € 21,95
- De beste merken
- Voor 17:00 uur besteld, morgen koken!
- Gratis verzending vanaf € 50,-
- 100% tevredenheidsgarantie
Diamant Sabatier Riyouri messenset
Diamant Sabatier Riyouri messenset bestaande uit een koksmes, broodmes en een officemes.
De Riyouri serie is ontworpen aan de hand van de Oosterse keuken. Riyouri betekent in het Japans namelijk "keuken". Het volledig stalen mes is geheel naadloos en daardoor extra hygiënisch. De messen zijn super scherp doordat ze op een fijnere hoek geslepen zijn en extra fijn zijn afgewerkt. Hierdoor snijdt u moeiteloos door zelfs de hardste producten.
Het hooggelegeerde (X45CrMoV15) lemmet zorgt ervoor dat het mes langer scherp blijft. Door het toevoegen van onder andere Chroom, Molybdeen en Vanadium worden de messen harder en zijn ze roestvrij. Het heft is robuust en voorzien van een speciale antislipstructuur. Hierdoor ligt het heft goed in de hand, zelfs als u vochtige handen heeft. Het heft is gemaakt van 18/8 staal, waardoor de messen lang mooi blijven.
Alle messen van Diamant Sabatier voldoen aan hoge eisen, daarom geeft Diamant Sabatier levenslange garantie op alle messen. Kiest u voor de messen van Diamant Sabatier, dan kiest u voor kwaliteit.
messenset riyouri
Set samen stellen
U kunt de volgende messen aan uw set toevoegen:
- Koksmes 15 cm
- Vleesmes 20 cm
- Tomatenmes 13 cm
- Santoku 17 cm
Daarnaast kunt u kiezen voor de volgende slijpartikelen:
- Diamant Sabatier keramische aanzetstaal
- Homeij tweezijdige wetsteen
Om uw messen op te bergen heeft u de volgende keuzes:
- Diamant Sabatier messenmap 6 vaks
- Diamant Sabatier messenmap 10 vaks
- Robert Welch bamboe ladeblok ( 7 grote messen + 6 kleine mesjes)
- Pintinox Magneetstrip 45 cm (ongeveer 9 messen)
Artikelcode | riyouri-set |
---|---|
Merk | Diamant Sabatier |
Artikelcode | riyouri-set |
---|---|
Merk | Diamant Sabatier |
Soort mes | Messenset |
Merk | Diamant Sabatier |
Collectie | Riyouri |
Land van oorsprong | Frankrijk |
Productiewijze | Gesmeed |
Slijphoek | 20º |
Damaststaal | Nee |
Staalsoort | X45CrMoV15 |
Lemmet roestvast | Ja |
Hardheid | 56º HRC, 57º HRC |
Materiaal handgreep | RVS |
Verpakt in geschenkdoos | Ja |
Vaatwasserbestendig | Nee |
Garantie | Levenslange garantie |